Školení

Nabízím školení pro začátečníky i zkušené artistky, které se chtějí naučit novým technikám a poznat nejnovější trendy v oblasti permanentního make-upu. U mně je na prvním místě, aby každá minuta strávená na školení pro vás byla přínosná. Harmonogramy výukových hodin a obsahová stránka jsou tvořeny na základě mých dlouholetých zkušenosti. Každý absolvent kurzu se stává součástí světa profesionálů v oboru permanentního make-upu.

PUDROVÉ OBOČÍ BASIC COURSE

Školení Pudrové obočí Basic Course jsou určena pro začátečníky i pokročilé. Pokud chcete začít dělat pudrové obočí strojkem, nemáte s ním doposud žádné zkušenosti a hledáte vhodný kurz, není lepší řešení než se přihlásit na můj Basic Course. Pokud již zkušenosti máte, ale chcete se v základních technikách zdokonalit, je pro Vás školení Basic Course také vhodné.

PUDROVÉ OBOČÍ MASTERCLASS

Školení Master Class jsou určena pro pokročilejší artistky. Během kurzu se věnuj určitým oblastem, na které se specializuji.

MICROBLADING MONITORING DAY

Microblading Monitoring Day je školení určeno pro začátečníky i pokročilé. Monitorovací program pod mým vedením jako Master Assistantem. Monitorování lze provádět s artisty nebo studenty na poslední úrovni v aplikaci Craft Master a pouze na živých modelech. Není dovolena práce na latexu. Sledování je prováděno výhradně s jedním artistou nebo studentem v jeden den. Lekce je tak maximálně individuální. Během monitoringu spolu projdeme celým procesem léčby, vše Vám vysvětlím a vyřešíme všechny Vaše nejistoty.