ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak zákrok probíhá?

Jako první se zakreslí tvar obočí pomocí speciálního kompasu a nitě. Proměří se přesný tvar, šířka i délka obočí, kterou společně prokonzultujeme. 


Bolí to?

Bolest každý snáší jinak, avšak správně provedený permanentní make-up, nebolí! Dá se ale přirovnat k trhání obočí. V druhé části zákroku Vám bude aplikováno kvalitní anestetikum, aby aplikace byla co nejkomfortnější. 


Je vhodný i pro mě?

Permanentní make-up není vhodný pro těhotné ženy. Dále není vhodný při hemofilii, cukrovce, ekzémech, oparu nebo jiném akutním onemocněním kůže. Všechny kontraindikace najdete zde.

Pokud ale člověk netrpí na žádné ze zmíněných kontraindikací, tak je pmu vhodný pro všechny, co chtějí vypadat upraveně za každé situace a chtějí ušetřit tisíce hodin strávenýcvh před zrcadlem.


Jak dlouho pmu vydrží?

Trvanlivost je individuální a ovlivňuje ji typ kůže, věk i životní styl. Průměrná doba je cca 18 měsíců, než se barva začne ztrácet. Výhodou je, že barva postupně bledne a nemění se na modrou nebo červenou, jak tomu bylo u zastaralých technik.


Můžu jít i v létě?

Aplikace je vhodná v kterémkoli ročním období. Pokud jde o aplikaci v létě, je lepší se asi dva týdny po aplikaci vyhýbat pobytu na přímém slunci. 


Jaká je následná péče?

Obdržíte od nás balíček, ve kterém najdete zklidňující, vysoce hojivý krém, speciální vlhčený ubrousek a poučení pro následnou domácí péči. Nedoporučuje se saunování, návštěva veřejných bazénů, aktivní cvičení a namáčení obočí.